Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
top
logo

Ligi drużynowe

Korespondencyjne

plakat2

 

 

 
 

VLiga16Zakończyły się rozgrywki V Podkarpackiej Ligi Szachowej Seniorów na rok 2015. Turniej rozegrany został w dniach 18 stycznia - 15 marca 2015 roku, podczas 3 zjazdów i 9 meczy, które zagrała każda z drużyn. Pierwszy i trzeci zjazd odbył się w Sędziszowie Małopolskim, a zjazd drugi w Dukli. Udział wzięło 19 drużyn z Podkarpacia. Nasza druga drużyna, Stowarzyszenie Nasz Rymanów II, składała się głównie z juniorów, którzy podnosili swoje umiejętności gry w szachy. Dwa pierwsze zespoły awansowały do IV Ligi Podkarpackiej. 

 

 

Drużyny V Ligi Podkarpackiej:

 

  1. Stowarzyszenie Nasz Rymanów II   2. MKS Gryf III Dębica 
  3. SS-T Lubcza Racławówka   4TSz Skoczek III Sędziszów Młp.
  5. TSz Skoczek V Sędziszów Młp.   6. LKS Kańczuga
  7. MKS Polonia III Przemyśl   8. UKS Spartakus Kolbuszowa
  9. UKS Rekord I Iwla 10. GKSz Hetman IV Pilzno
11. RzKSz IV Rzeszów 12. TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
13. KS Dzikowiec 14. UKS Rekord II Iwla
15. UKS Orlik II Rudnik n/Sanem 16. KGL Szarotka Wadowice Górne
17. UKS Spartakus II Kolbuszowa 18. TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
19. KS II Dzikowiec  

 

Serwis turniejowy
Tabela wyników

 

Runda 1 - 2015.01.18   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   GKSz Hetman IV Pilzno 2,5 - 2,5   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II
1      WOLAK, Kamil 1 - 0      KRUKAR, Jerzy
2      BARTUZI, Krzysztof 0 - 1      FAŁATOWICZ, Paweł
3      GĄGAŁA, Piotr 0 - 1      ZARZYCZNY, Rafał
4      MIROSKA, Oliwia ½ - ½      KRUKAR, Jakub
5      HALS, Emilia 1 - 0      SZECHYŃSKA, Mariola
2   MKS Gryf III Dębica 3,0 - 2,0   RzKSz IV Rzeszów
3   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 2,0 - 3,0   SS-T Lubcza Racławówka
4   TSz Skoczek III Sędziszów Młp. 3,0 - 2,0   KS Dzikowiec
5   UKS Rekord II Iwla  2,0 - 3,0    TSz Skoczek V Sędziszów Młp.
6   LKS Kańczuga  4,0 - 1,0    UKS Orlik II Rudnik n/Sanem
7   KGL Szarotka Wadowice Górne 2,0 - 3,0   MKS Polonia III Przemyśl
8   UKS Spartakus Kolbuszowa  4,5 - 0,5    UKS Spartakus II Kolbuszowa
9   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice  0,0 - 5,0    UKS Rekord I Iwla
    KS II Dzikowiec Pauza  

 

VLiga05        VLiga04 
     
VLiga02   VLiga03

 

 

Runda 2 - 2015.01.18   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 5,0 - 0,0   KS II Dzikowiec
1      FAŁATOWICZ, Piotr 1 - 0      TĘCZA, Albert
2      FAŁATOWICZ, Paweł 1 - 0      ROZMUS, Bogdan
3      ZARZYCZNY, Rafał 1 - 0      JAGODZIŃSKI, Maksymilian
4      KRUKAR, Jakub 1 - 0      DRAPAŁA, Hubert
5      SZECHYŃSKA, Mariola 1 - 0      RUSIN, Emilia
2   MKS Polonia III Przemyśl 3,0 - 2,0   MKS Gryf III Dębica
3   SS-T Lubcza Racławówka 1,0 - 4,0   LKS Kańczuga
4   UKS Rekord I Iwla 2,0 - 3,0   TSz Skoczek III Sędziszów Młp.
5   TSz Skoczek V Sędziszów Młp.  2,0 - 3,0    UKS Spartakus Kolbuszowa
6   RzKSz IV Rzeszów  3,0 - 2,0    GKSz Hetman IV Pilzno
7   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem 2,0 - 3,0   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
8   KS Dzikowiec  3,0 - 2,0    KGL Szarotka Wadowice Górne
9   UKS Spartakus II Kolbuszowa  2,0 - 3,0    UKS Rekord II Iwla 
    TSz KSz Bystrovia II Bystrowice Pauza  

 

VLiga09        VLiga06
     
VLiga07   VLiga08

 

Piotr FAŁATOWICZ (Nasz Rymanów)  -  Albert TĘCZA (KS Dzikowiec)   1 - 0

Komentarz do partii: Piotr Fałatowicz

  

Runda 3 - 2015.01.18   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   MKS Gryf III Dębica 2,0 - 3,0   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II
1      DZIURKA, Dawid 0 - 1      FAŁATOWICZ, Piotr
2      CISZEK, Karol 0 - 1      FAŁATOWICZ, Paweł
3      KONIOR, Dariusz 1 - 0      ZARZYCZNY, Rafał
4      LIGĘZKA, Paweł 0 - 1      KRUKAR, Jakub
5      GOLONKA, Ewelina 1 - 0      SZECHYŃSKA, Mariola
2   TSz Skoczek III Sędziszów Młp. 3,0 - 2,0   MKS Polonia III Przemyśl
3   LKS Kańczuga 3,5 - 1,5   UKS Spartakus Kolbuszowa
4   RzKSz IV Rzeszów 2,5 - 2,5   SS-T Lubcza Racławówka
5   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.  3,5 - 1,5    TSz Skoczek V Sędziszów Młp.
6   UKS Rekord II Iwla  1,0 - 4,0    UKS Rekord I Iwla
7   GKSz Hetman IV Pilzno 2,0 - 3,0   KS Dzikowiec
8   KS II Dzikowiec  1,0 - 4,0    TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
9   KGL Szarotka Wadowice Górne  1,5 - 3,5    UKS Orlik II Rudnik n/Sanem
    UKS Spartakus II Kolbuszowa Pauza  

 

photo36        photo37 

 

Dawid DZIURKA (Gryf Dębica)  -  Piotr FAŁATOWICZ (Nasz Rymanów)   0 - 1

Komentarz do partii: Piotr Fałatowicz

Runda 4 - 2015.02.22   (Miejsce gry: Dukla)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 4,0 - 1,0   MKS Polonia III Przemyśl
1      HALECKI, Grzegorz 0 - 1      MALAWSKI, Mirosław
2      FAŁATOWICZ, Piotr 1 - 0      ŚNIEŻEK, Piotr
3      ZIĘBA, Marcin 1 - 0      SZELĄG, Bartłomiej
4      FAŁATOWICZ, Paweł 1 - 0      LIGĘZA, Andrzej
5      SZECHYŃSKA, Mariola 1 - 0      SZELĄG, Zuzanna
2   LKS Kańczuga 4,0 - 1,0   TSz Skoczek III Sędziszów Młp.
3   UKS Spartakus Kolbuszowa 2,0 - 3,0   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
4   UKS Rekord I Iwla 4,0 - 1,0   KS Dzikowiec
5   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice  1,0 - 4,0    RzKSz IV Rzeszów
6   SS-T Lubcza Racławówka  4,0 - 1,0    UKS Rekord II Iwla 
7   TSz Skoczek V Sędziszów 2,5 - 2,5   MKS Gryf III Dębica 
8   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem  5,0 - 0,0    UKS Spartakus II Kolbuszowa
9   KS II Dzikowiec  0,5 - 4,5    GKSz Hetman IV Pilzno
    KGL Szarotka Wadowice Górne Pauza  

 

 

Runda 5 - 2015.02.22   (Miejsce gry: Dukla)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 2,0 - 3,0   LKS Kańczuga
1      HALECKI, Grzegorz 1 - 0      KRASKA, Mateusz
2      FAŁATOWICZ, Piotr 0 - 1      DEC, Kazimierz
3      ZIĘBA, Marcin 0 - 1      SZPIŁYK, Stanisław
4      KRUKAR, Jakub 0 - 1      ZMORA, Władysław
5      SZECHYŃSKA, Mariola + / -      brak zawodniczki
2   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 3,0 - 2,0   UKS Rekord I Iwla
3   TSz Skoczek III Sędziszów Młp. 2,0 - 3,0   SS-T Lubcza Racławówka
4   RzKSz IV Rzeszów 1,0 - 4,0   UKS Spartakus Kolbuszowa
5   KS Dzikowiec  2,0 - 3,0    UKS Orlik II Rudnik n/Sanem
6   MKS Polonia III Przemyśl  2,0 - 3,0    TSz Skoczek V Sędziszów
7   MKS Gryf III Dębica  2,0 - 3,0   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
8   GKSz Hetman IV Pilzno  5,0 - 0,0    UKS Rekord II Iwla 
9   KGL Szarotka Wadowice Górne  5,0 - 0,0    KS II Dzikowiec

 

VLiga10        VLiga11
     
VLiga12   VLiga13

 

 

Runda 6 - 2015.02.22   (Miejsce gry: Dukla)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   SS-T Lubcza Racławówka 1,5 - 3,5   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II
1      RUMAK, Bartosz ½ - ½      HALECKI, Grzegorz
2      WIECH, Dominik 0 - 1      FAŁATOWICZ, Piotr
3      SIOREK, Stanisław 0 - 1      ZIĘBA, Marcin
4      OLESZCZUK, Piotr 1 - 0      FAŁATOWICZ, Paweł
5      brak zawodniczki - / +      SZECHYŃSKA, Mariola
2   LKS Kańczuga 2,0 - 3,0   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
3   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem 4,5 - 0,5   TSz Skoczek III Sędziszów Młp.
4   UKS Spartakus Kolbuszowa 3,0 - 2,0   UKS Rekord I Iwla
5   TSz Skoczek V Sędziszów  4,0 - 1,0    RzKSz IV Rzeszów
6   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice  3,0 - 2,0    GKSz Hetman IV Pilzno
7   MKS Polonia III Przemyśl 3,5 - 1,5   KS Dzikowiec
8   MKS Gryf III Dębica   2,0 - 3,0    KGL Szarotka Wadowice Górne
9   UKS Rekord II Iwla   4,0 - 1,0    KS II Dzikowiec

 

VLiga14        VLiga15 

 

 

Runda 7 - 2015.03.15   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 4,5 - 0,5   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II
1      KOZAK, Antoni 1 - 0      HALECKI, Grzegorz
2      GŁUCH, Paweł + / -      FAŁATOWICZ, Piotr
3      STEFAŃKI, Adam ½ - ½      ZIĘBA, Marcin
4      WALCZYK, Maciej 1 - 0      KRUKAR, Jakub
5      MYTYCH, Wiktoria 1 - 0      SZECHYŃSKA, Mariola
2   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 1,0 - 4,0   LKS Kańczuga
3   UKS Spartakus Kolbuszowa 2,0 - 3,0   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem
4   TSz Skoczek V Sędziszów 1,5 - 3,5   SS-T Lubcza Racławówka
5   UKS Rekord I Iwla  5,0 - 0,0    Polonia III Przemyśl
6   TSz Skoczek III Sędziszów  4,0 - 1,0    GKSz Hetman IV Pilzno
7   RzKSz IV Rzeszów 1,5 - 3,5   KGL Szarotka Wadowice Górne
8   KS Dzikowiec  3,0 - 2,0    UKS Rekord II Iwla 
9   KS II Dzikowiec  1,0 - 3,0    UKS Spartakus II Kolbuszowa
    MKS Gryf III Dębica  Pauza  

 

 

Runda 8 - 2015.03.15   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 4,5 - 0,5   UKS Spartakus Kolbuszowa
1      HALECKI, Grzegorz 1 - 0      CZARNIK, Eugeniusz
2      FAŁATOWICZ, Piotr 1 - 0      BOGACZ, Grzegorz
3      ZIĘBA, Marcin ½ - ½      HARACZ, Sebastian
4      ZARZYCZNY, Rafał 1 - 0      STĄPOR, Dawid
5      SZECHYŃSKA, Mariola 1 - 0      ŚWIĄTEK, Izabela
2   UKS Rekord I Iwla 1,5 - 3,5   LKS Kańczuga
3   TSz Skoczek III Sędziszów Młp. 1,0 - 4,0   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp.
4   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem 2,5 - 2,5   SS-T Lubcza Racławówka
5   KGL Szarotka Wadowice Górne  2,5 - 2,5    TSz Skoczek V Sędziszów
6   MKS Polonia III Przemyśl  4,5 - 0,5    TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
7   UKS Spartakus II Kolbuszowa 1,0 - 4,0   KS Dzikowiec
8   GKSz Hetman IV Pilzno  4,0 - 1,0    MKS Gryf III Dębica
9   KS II Dzikowiec  1,0 - 4,0    RzKSz IV Rzeszów
    UKS Rekord II Iwla  Pauza  

 

 

Runda 9 - 2015.03.15   (Miejsce gry: Sędziszów Małopolski)

Nr  Drużyna    Wynik  Drużyna
1   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 5,0 - 0,0   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem
1      HALECKI, Grzegorz 1 - 0      TRYBOWSKI, Władysław
2      FAŁATOWICZ, Piotr 1 - 0      KONIOR, Tomasz
3      ZIĘBA, Marcin 1 - 0      SŁONIEC, Adrian
4      FAŁATOWICZ, Paweł 1 - 0      ZYGMUNT, Magdalena
5      SZECHYŃSKA, Mariola 1 - 0      SŁONIEC, Natalia
2   LKS Kańczuga 2,5 - 2,5   KGL Szarotka Wadowice Górne
3   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. Młp. 4,0 - 1,0   MKS Polonia III Przemyśl
4   SS-T Lubcza Racławówka 2,5 - 2,5   UKS Rekord I Iwla
5   UKS Spartakus Kolbuszowa  1,0 - 4,0    TSz Skoczek III Sędziszów
6   KS Dzikowiec  2,0 - 3,0    TSz Skoczek V Sędziszów
7   UKS Rekord II Iwla 3,0 - 2,0   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice
8   UKS Spartakus II Kolbuszowa  0,5 - 4,5    GKSz Hetman IV Pilzno
9   MKS Gryf III Dębica  4,0 - 0,0    KS II Dzikowiec
    RzKSz IV Rzeszów Pauza  

 

VLiga16        dyplom 

 

 

 

Tabela końcowa po 9 meczach

M-ce  Nazwa drużynyPkt. meczowePkt. małeBuchSz. 1
1   TSz Skoczek IV Sędziszów Młp. 16.0 30,0 222,50 6,5
2   LKS Kańczuga 15.0 30,5 216,50 6,5
3   Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 13,0 30,0 201,50 5,5
4   UKS Orlik II Rudnik n/Sanem 11,0 24,5 209,50 4,0
5   SS-T Lubcza Racławówka 11.0 23,5 223,50 4,5
6   TSz Skoczek V Sędziszów Młp. 10,0 23,0 194,00 4,5
7   TSz Skoczek III Sędziszów Młp. 10.0 21,5 227,00 1,5
8   UKS Rekord I Iwla 9,0 28,0 200,00 6,5
9   GKSz Hetman IV Pilzno 9.0 27,5 156,50 4,5
10   KGL Szarotka Wadowice Górne 9,0 24,5 171,00 3,0
11   UKS Spartakus Kolbuszowa 8.0 21,5 215,50 3,5
12   KS Dzikowiec 8.0 21,5 192,00 6,5
13   RzKSz IV Rzeszów 8,0 21,5 176,00 5,0
14   MKS Polonia III Przemyśl 8,0 20,0 210,50 6,5
15   UKS Rekord II Iwla 7,0 18,5 165,50 3,0
16   TSz KSz Bystrovia II Bystrowice 7,0 17,0 169,50 3,0
17   MKS Gryf III Dębica 6,0 21,0 177,00 2,0
18   UKS Spartakus II Kolbuszowa 3,0 9,5 137,50 1,0
19   KS II Dzikowiec 1,0 7,0 162,50 2,5

Kurier Szachowy

 

Kurier33 34

Kurier szachowy nr 33/34
(październik/listopad 2016)

Statystyka witryny

Użytkowników:
3
Artykułów:
143
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
152037

Statystyki


bottom
top

Zadanie 1

Zadanie1

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Zadanie 2

Zadanie2

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Co  tydzień  nowe  zadania !

Zadanie 3

Zadanie3

Posunięcie czarnych. Wygrana.

Rozwiązanie

 


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Klub Szachowy Stowarzyszenia "Nasz Rymanów". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.