Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
top
logo

Ligi drużynowe

Korespondencyjne

plakat2

 

 

 
 

 

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa A - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 73)

14. miejsce: Sylwester KLOCEK; 20. miejsce: Jerzy KRUKAR; 25. miejsce Grzegorz HALECKI; 28. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 33. miejsce: Mariusz BEBŁO; 34. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 37. miejsce: Zbigniew DUPLAGA; 45. miejsce: Mateusz RAŚ; 49. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ

linia ozdobna1

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa B - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 28)

11. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa C - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 54)

27. miejsce: Sebastian KRUKAR

linia ozdobna1

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka - 11 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sanok; zawodników: 68)

20. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 24. miejsce: Jerzy KRUKAR; 25. miejsce Grzegorz HALECKI; 28. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 38. miejsce: Mateusz RAŚ; 41. miejsce: Mariusz BEBŁO; 44. miejsce: Jakub KRUKAR; 49. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 62. miejsce: Grzegorz KRUKAR; 67. miejsce: Sebastian KRUKAR; 68. miejsce Tomasz KRUKAR

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa A - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 22)

14. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 23. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa B - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 11)

1. miejsce: Sylwester KLOCEK

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa C - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 49)

15. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 18. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 23. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

Turniej Szachowy Rogi 2011 - 15 maj 2011 r. (miejsce: Rogi; zawodników: 44)

11. miejsce: Ryszard FILAK; 12. miejsce Grzegorz HALECKI; 14. miejsce: Jerzy KRUKAR; 28. miejsce: Sylwester KLOCEK; 33. miejsce: Jakub KRUKAR; 37. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 38. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 42. miejsce: Grzegorz KLOCEK; 44. miejsce Sebastian KRUKAR

linia ozdobna1

XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - juniorzy 1993-1999 - 9 kwiecień 2011 r. (miejsce: Wysoka Strzyżowska; zawodników: 118)

20. miejsce: Mariusz BEBŁO; 21. miejsce: Sylwester KLOCEK; 25. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 30. miejsce: Mateusz RAŚ; 57. miejsce: Rafał ZARZYCZNY

linia ozdobna1

XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - seniorzy - 9 kwiecień 2011 r. (miejsce: Wysoka Strzyżowska; zawodników: 65)

5. miejsce: Ryszard FILAK; 15. miejsce: Grzegorz HALECKI; 25. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 31. miejsce: Zbigniew DUPLAGA; 63. miejsce: Krzysztof RAJCA

linia ozdobna1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Gminy Rymanów - 2011 (Gimnazjada) - 30 marzec 2011 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 7)

1. miejsce: Mateusz RAŚ (Królik Polski); 2. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ (Rymanów); 3. miejsce: Rafał ZARZYCZNY (Rymanów); 4. miejsce: Paweł MICHNOWICZ (Rymanów); 5. miejsce: Sylwester LORENC (Królik Polski); 6. miejsce: Damian ZARZYCZNY (Rymanów); 7. miejsce: Michał ZAGÓRSKI (Posada Górna)

linia ozdobna1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Gminy Rymanów - 2011 (Szkoły Podstawowe) - 30 marzec 2011 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 21)

1. miejsce: Grzegorz KLOCEK (Rymanów); 2. miejsce: Jakub KRUKAR (Rymanów); 3. miejsce: Łukasz LORENC (Królik Polski); itd.

linia ozdobna1

Mistrzostwa Sanoka Uczniów Gimnazjów  - 26 marzec 2011 r. (miejsce: Sanok; zawodników: 21)

2. miejsce: Mateusz RAŚ; 4. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 12. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ

linia ozdobna1

I Szachowy Turniej Juniorów sekcji szachowej "Nasz Rymanów" - 11 wrzesień 2010 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 11)

1. miejsce: Mateusz RAŚ; 2. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 3. miejsce Sylwester KLOCEK; 4. miejsce: Jakub KRUKAR; 5. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 6. miejsce: Łukasz LORENC; 7. miejsce: Grzegorz KRUKAR; 8. miejsce: Sylwester LORENC; 9. miejsce: Jakub PITRUS; 10. miejsce: Tomasz KRUKAR; 11. miejsce Paweł PENAR

 

Kurier Szachowy

 

Kurier33 34

Kurier szachowy nr 33/34
(październik/listopad 2016)

Statystyka witryny

Użytkowników:
3
Artykułów:
143
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
148996

Statystyki


bottom
top

Zadanie 1

Zadanie1

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Zadanie 2

Zadanie2

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Co  tydzień  nowe  zadania !

Zadanie 3

Zadanie3

Posunięcie czarnych. Wygrana.

Rozwiązanie

 


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Klub Szachowy Stowarzyszenia "Nasz Rymanów". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.