Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
top
logo

Ligi drużynowe

Korespondencyjne

plakat2

 

 

 
 

 

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa A - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 73)

14. miejsce: Sylwester KLOCEK; 20. miejsce: Jerzy KRUKAR; 25. miejsce Grzegorz HALECKI; 28. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 33. miejsce: Mariusz BEBŁO; 34. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 37. miejsce: Zbigniew DUPLAGA; 45. miejsce: Mateusz RAŚ; 49. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ

linia ozdobna1

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa B - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 28)

11. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

XV Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe Brzozów 2011 - grupa C - 3 grudzień 2011 r. (miejsce: Brzozów; zawodników: 54)

27. miejsce: Sebastian KRUKAR

linia ozdobna1

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka - 11 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sanok; zawodników: 68)

20. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 24. miejsce: Jerzy KRUKAR; 25. miejsce Grzegorz HALECKI; 28. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 38. miejsce: Mateusz RAŚ; 41. miejsce: Mariusz BEBŁO; 44. miejsce: Jakub KRUKAR; 49. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 62. miejsce: Grzegorz KRUKAR; 67. miejsce: Sebastian KRUKAR; 68. miejsce Tomasz KRUKAR

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa A - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 22)

14. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 23. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa B - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 11)

1. miejsce: Sylwester KLOCEK

linia ozdobna1

I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - grupa C - 4 czerwiec 2011 r. (miejsce: Sędziszów Małopolski; zawodników: 49)

15. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 18. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 23. miejsce: Jakub KRUKAR

linia ozdobna1

Turniej Szachowy Rogi 2011 - 15 maj 2011 r. (miejsce: Rogi; zawodników: 44)

11. miejsce: Ryszard FILAK; 12. miejsce Grzegorz HALECKI; 14. miejsce: Jerzy KRUKAR; 28. miejsce: Sylwester KLOCEK; 33. miejsce: Jakub KRUKAR; 37. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 38. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 42. miejsce: Grzegorz KLOCEK; 44. miejsce Sebastian KRUKAR

linia ozdobna1

XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - juniorzy 1993-1999 - 9 kwiecień 2011 r. (miejsce: Wysoka Strzyżowska; zawodników: 118)

20. miejsce: Mariusz BEBŁO; 21. miejsce: Sylwester KLOCEK; 25. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 30. miejsce: Mateusz RAŚ; 57. miejsce: Rafał ZARZYCZNY

linia ozdobna1

XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - seniorzy - 9 kwiecień 2011 r. (miejsce: Wysoka Strzyżowska; zawodników: 65)

5. miejsce: Ryszard FILAK; 15. miejsce: Grzegorz HALECKI; 25. miejsce: Piotr FAŁATOWICZ; 31. miejsce: Zbigniew DUPLAGA; 63. miejsce: Krzysztof RAJCA

linia ozdobna1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Gminy Rymanów - 2011 (Gimnazjada) - 30 marzec 2011 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 7)

1. miejsce: Mateusz RAŚ (Królik Polski); 2. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ (Rymanów); 3. miejsce: Rafał ZARZYCZNY (Rymanów); 4. miejsce: Paweł MICHNOWICZ (Rymanów); 5. miejsce: Sylwester LORENC (Królik Polski); 6. miejsce: Damian ZARZYCZNY (Rymanów); 7. miejsce: Michał ZAGÓRSKI (Posada Górna)

linia ozdobna1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Gminy Rymanów - 2011 (Szkoły Podstawowe) - 30 marzec 2011 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 21)

1. miejsce: Grzegorz KLOCEK (Rymanów); 2. miejsce: Jakub KRUKAR (Rymanów); 3. miejsce: Łukasz LORENC (Królik Polski); itd.

linia ozdobna1

Mistrzostwa Sanoka Uczniów Gimnazjów  - 26 marzec 2011 r. (miejsce: Sanok; zawodników: 21)

2. miejsce: Mateusz RAŚ; 4. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 12. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ

linia ozdobna1

I Szachowy Turniej Juniorów sekcji szachowej "Nasz Rymanów" - 11 wrzesień 2010 r. (miejsce: Rymanów; zawodników: 11)

1. miejsce: Mateusz RAŚ; 2. miejsce: Paweł FAŁATOWICZ; 3. miejsce Sylwester KLOCEK; 4. miejsce: Jakub KRUKAR; 5. miejsce: Rafał ZARZYCZNY; 6. miejsce: Łukasz LORENC; 7. miejsce: Grzegorz KRUKAR; 8. miejsce: Sylwester LORENC; 9. miejsce: Jakub PITRUS; 10. miejsce: Tomasz KRUKAR; 11. miejsce Paweł PENAR

 

Kurier Szachowy

 

Kurier33 34

Kurier szachowy nr 33/34
(październik/listopad 2016)

Statystyka witryny

Użytkowników:
3
Artykułów:
143
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
152048

Statystyki


bottom
top

Zadanie 1

Zadanie1

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Zadanie 2

Zadanie2

Posunięcie białych. Remis

Rozwiązanie

 

Co  tydzień  nowe  zadania !

Zadanie 3

Zadanie3

Posunięcie czarnych. Wygrana.

Rozwiązanie

 


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Klub Szachowy Stowarzyszenia "Nasz Rymanów". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.